Главная | Регистрация | Вход | RSSПятница, 29.03.2024, 08:38

Наша гордость

16 та 17 січня 2014 року на базі Комунарського районного центру молоді та школярів відбувся ІІІ міський конкурс інформаційних технологій. Організаторами Конкурсу у цьому році виступили Мала академія управління бізнесом Комунарського районного центру молоді та школярів та економічний факультет Запорізького національного університету.

В  номінації "Web - дизайн”  І місце посіла наша учениця - Усманова Катерина. Щіро вітаємо її з цією перемогою. Бажаємо творчих перемог! Йти тільки вперед, ставити цілі і домагатися нових висот!

Конкурс проводився у номінаціях «Офіс” та "Web - дизайн”. У Конкурсі брали участь команди з позашкільних закладів м. Запоріжжя – Клубу науково-технічної творчості учнівської молоді  «Політ», Запорізької міської Станції юних техніків та Малої академії управління бізнесом КРЦМтаШ. Усього прийняло участь у Конкурсі 17 вихованців ПНЗ.

Основними завданнями міського Конкурсу інформаційних технологій є:

-  Популяризація навчання ІТ технологіям в  позашкільних навчальних закладах  міста;

- Підвищення інтересу до поглибленого вивчення інформаційних технологій;

- Виявлення та розвиток обдарованих учнів та надання ім допомоги у виборі професії, самовдосконалення дітей та учнівської молоді.

ІІ (районний) етап конкурсу на кращий літературний твір, присвячений дню вчителя, відбувся 18 вересня 2013року. В ньому взяли участь 405 учнів 4-11класів навчальних закладів міста. 25 вересня відбувся ІІІ(міський) етап літературного конкурсу. Переможцями  ІІ (районного) етапу визначено 178учнів. Ми з гордістю повідомляємо, що серед  них  -  учениця  нашої школи  Ярошенко Дар’я , яка посіла І місце в номінації «Поезія» у ІІ (районному) етапі та ІІІ місце в номінації «Поезія» у ІІІ (міському) етапі конкурсу на кращий літературний твір про вчителя. Ми  дякуємо Косі Л.О.  – вчителю української мови та літератури , яка підготувала переможницю.
Бажаємо Дар’ї   успіхів та вдосконалення  своєї майстерності у подальших конкурсах.

«  Март 2024  »